Vyberte stranu

Spolupráce a firemné dopyty

 

Veľkoobchodu sa nevenujeme. Sme dvaja nadšenci pre korenie a s našou značkou si razíme cestu ako špecializovaný obchod s korením, máme malú baliareň s vlastnoručnou výrobou. Dotazov na spoluprácu dostávame veľa, ale nevieme vám ponúknuť možnosti ako bežný výrobca, dodávateľ alebo distribútor. Pretože nie je naším zámerom stať sa dodávateľom pre väčšie prevádzky, baliť, mlieť a miešať vo veľkom, naša filozofia je o presnom opaku. Skôr sa snažíme ponúkať alternatívu k bežnému koreniu predávanému v obchodoch a vlastné produkty, ktoré nikde inde zákazníci nenájdu.
 
Naša produkcia je veľmi malá a momentálne prevádzkujeme len internetový predaj, nerobíme rozvoz ani distribúciu. U nás hotové balenia na sklade nenájdete, pracujeme formou zákazkovej výroby. Mletie a miešanie korenia ponúkame ako službu navyše, ktorú pre zákazníka urobíme až pri vyhotovení objednávky – a našimi zákazníkmi sú najmä bežní spotrebitelia. Ručná výroba má svoje limity a preto väčšinou fungujeme tak, že prijímame objednávky vopred na určité obdobie. Zákazníci čakajú v poradí na vyhotovenie svojej objednávky a to platí aj pre firemné zákazky, ktoré realizujeme iba v prípade voľnej kapacity.
 
Ak si chcete prezrieť naše portfólio produktov, aktuálnu ponuku nájdete vždy v našom e-shope, ktorý pravidelne upravujeme podľa stavu zásob a dostupnosti jednotlivých korenín. Nemáme iný katalóg, ani osobitný cenník pre firmy. Do našej práce vkladáme veľa času a úsilia, ktoré je rovnaké, či naše korenie putuje do domácnosti alebo je určené pre firmu. Záväzok vo forme dodávateľskej zmluvy alebo pravidelného odberu s ohľadom na to, ako pracujeme, nie je možný. Koreniny sú sezónne produkty a na ich dostupnosť pôsobí viacero faktorov. Nedržíme skladom veľké množstvá, zásoby dopĺňame podľa potreby.
 
Nechceme rozširovať značku do obchodov po celom Slovensku, raz by sme chceli otvoriť korením prevoňanú predajňu u nás v Žiline a rozvíjať lokálny biznis. Preto naše produkty na ďalší predaj neponúkame. I tak momentálne nemôžeme z kapacitných dôvodov vyhovieť všetkým dopytom. Navyše si myslíme, že myšlienka čerstvého korenia pripraveného na želanie zákazníka by na pultoch obchodov a v regáloch vedľa iných značiek strácala svoj význam.
 
Ak je to v našich možnostiach, vieme sa prispôsobiť a po dohode nabaliť korenie podľa toho, ako potrebujete. Možno nie sme cenovo porovnateľní s inými, ktorí sa hýbu v oveľa väčších objemoch… ale zase to vieme vyvážiť radosťou a precíznosťou, s akou pracujeme. Je našou výhodou, že máme vo vlastných rukách celú réžiu, od dovozu, cez spracovanie až po balenie a odosielanie. Pri zvažovaní spolupráce uprednostňujeme kreatívne nápady, kde môže naše korenie vyniknúť, radi zháňame nové špeciality a baví nás ponúkať možnosť objavovať nové chute a vône.

Vyskúšali ste už našu značku, používate pri svojej práci koreniny alebo sa o ne zaujímate? Máte reštauráciu, bistro či cukráreň alebo malý výrobný podnik a hľadáte dobré, čerstvé korenie, voňavé a výrazné? Neviete nikde zohnať konkrétne koreniny, videli ste ich u nás v ponuke a máte záujem o objednávku vo väčšom množstve pre vašu prevádzku? Oslovila vás naša práca a chceli by ste v spolupráci s nami vytvoriť vlastný produkt?
 
Pre zaslanie dopytu použite nižšie uvedený formulár. Podrobne popíšte, o čo máte záujem, v akom množstve a časovom horizonte. Na základe vášho dopytu vás budeme kontaktovať, či sme schopní vyhovieť vašim predstavám a vieme objednaný tovar zabezpečiť a za akých podmienok. Odporúčame urobiť tak s dostatočným predstihom, kým budete korenie potrebovať. Najmä špeciálne a málo používané koreniny máme väčšinu času v limitovanom množstve, vyhradené len pre predaj v malom cez e-shop. Na všeobecné a anonymné dopyty neodpovedáme.
 
Balíme jednoducho, do hnedých nepriesvitných vreciek s logom a čiernobielou etiketou. Najväčšie balenie, aké momentálne vieme ponúknuť, je papierové vrecko v približnej veľkosti 15x30cm, do ktorého sa zmestí 300-750g korenia, v závislosti od druhu.
 
Špecializujeme sa na malé zákazky, od niekoľkých balení až po rádovo desiatky kusov: príležitostné a sezónne špeciality do gastro prevádzok, doplnkové darčeky v kombinácii s vaším produktom, tématické balíčky a balíčky korenín ako limitovaná ponuka alebo prekvapenie pre zákazníkov. Veľké a objemné zásielky pripravíme na vyzdvihnutie vlastnou dopravou, menšie (do 10kg) vieme zaslať poštou alebo kuriérskou službou.
 
V dovolenkovom období (v letných mesiacoch) a počas predvianočnej sezóny a novoročného dopĺňania zásob (od novembra až po koniec januára) neprijímame firemné zákazky.

Firemný dopyt

10 + 9 =